Neden Ersağ

 

ERSAĞ
Ersağ dan sizlere para kazanırdırıken en güzel dostlukları sunsak,
Senede  3-4 kez tatil imkânı versek,
Sıra dışı Ersağ  başarı hikayelerinizi önünüze sersek.
Bizim için diplomalarınız değil, nitelikleriniz önemli desek,

 

Ersağ işimizde bizimle birlikte çalışmaya VAR MISINIZ ?
NEDEN BU İŞİ YAPIYORUZ?

Dünya ekonomistlerince ”Geleceğin işi” olarak öngörülen ve son on yıldaki gelişimi ile Network Marketıng bir iş fikrinden çok kendi işini kurmaya sermayesi olmayan insanların, risk almadan kendi işlerini kurabildiklerini ispat etmiş bir ”Çözüm Yolu”dur. Araştırmalarda son on yıldaki zenginlerin %20 sinin bu alanda çalışmaya başlamış ve sonuca ulaşmış temsilcilerden oluştuğu görülmektedir. Ürünlerin sadece şirket temsilcilerince satılması, başka aracıların olmaması (Toptancı, nakliye, perakendeci v.s.) milyonlarca dolara mal olan reklam giderlerinin olmaması, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin artmasına aynı zamanda uygun fiyattan memnun müşterilere ulaşmasının nedenidir. Memnun müşteri ve birebir danışmanlık hizmeti sayesinde tavsiye yoluyla hem ürünlere hem de işimize talep artacak ve buda işimizin gelişimini ve yayılımını sağlayacaktır.
NEDEN ERSAĞ  ?

Birçok Network marketing şirketi yurtdışından gelerek Türkiye’de çalışmışlar ve yüksek cirolara ulaşmışlardır. Şirketimiz Türkiye’den doğup Dünya ya açılmayı bekleyen Uluslar arası platformda adını duyurmuş ilk ve tek Türk Network Şirketidir. Bu gururu, Yeni ve Capcanlı bir heyecanla, kendi şirketimizle Ülkemiz ve vatandaşlarımız için Başarıya ve Kazanca dönüştürme çabasındayız.
Ersağ olarak farklarımız;
  • Kariyerlerinizi 1 ay değil Birbirini takip eden 2 aydaki  ekip cironuz ile yapabilme imkanı ve daha erken kariyer ve yüksek kazanç,
  • Kariyeriniz korunur, cironuz düşse de Ersağ ’da kariyerden düşmek yok,
  • Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip ürünler(Fosfat %0)
  • %21 değil, %24 ya da %25 değil, Tam  %33 performans primi ve %9 a  varan ve 3 derinlikte liderlik primleri ile kazançlı marketing plana sahip olduğu için organizasyon kuran liderlere daha fazla kazandırır.
  • Yurt dışına (AB ülkeleri) ürün gönderebilme ve organizasyon kurma İmkanı (internasyonel),
  • Ürettiği ürünlerde kullandığı bitkileri ve içeriğini açıklayabilen tek şirket,
  • Yasal sıkıntıları olmayan, her türlü izin belgeleri ve analiz raporları mevcut,
  • İş tanıtım ve eğitim seminerleri desteğini veren bir şirket,
  • Ofis desteği.
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerde 1, 150 Tl ve üzeri siparişlerde 3 hediye ürün göndererek, satış kârı haricinde extra kazanç imkanı verir.
NASIL PARA KAZANACAĞIM?
Para kazanmaya başlamanız için öncelikle üye olmanız gerekir. Böylece, Şirketimizden piyasada bulunmayan bu özellikli ürünleri %20 indirimli alma ve bu işi başkalarıyla paylaşarak onlar ada iş imkânını sunma hakkını elde edersiniz. ÜCRETSİZ ÜYE OLUP indirimli ürün almaya başlayabilirsiniz. Organizasyon kurarak SINIRSIZ kazanmaya başlamak için, indirimli fiyat üzerinden 100 Liralık ürün almanız yeterli olacaktır. Hangi ürünleri alacağınıza siz karar verebilmektesiniz. Bütün siparişlerinizde her 100 Lira için 1 ürün, her 150 Lira için 3 ürün hediyeniz var.
Bazı şirketlerde bulunan kariyer adı altında zorunlu olarak çektirilen MAL DEPOLAMA fiyaskosu, sistemimizde YOKTUR. Ancak, bu sistemde ciddi olarak kalıcı ve sürekli para kazanmak arzusu içinde iseniz, bu işi yakın çevrenizle, onların tanıdıkları ile,dostlarınızla ve onların yakınları ile Ya da yeni tanışlığınız insanlarla paylaşmalı ve onlarıda bu kazançlı sistemin içine, alt grubunuz olarak daha doğrusu çalışma arkadaşlarınız olarak almalısınız. Üyelerinizinde kendi alt gruplarını oluşturması ile daha da büyüyecek bu durumda size yüksek prim kazançları olarak dönecektir. Çoğu şirkette bulunan ve işleri zora sokan ancak prim alabilmek için başka bir alternatif sunulmayan AKTİFLİK de YOK DENECEK KADAR AZDIR. Ve bu aktifliğinizi ürün alımı olarak yapma zorunluluğu yoktur.Üye kaydederekte o ayki aktifliğinizi yapabilmektesiniz..). Çoğu şirkette bulunan kota Ya da kariyer tamamlama zorunluluğu yoktur.. KARİYERİNİZİ TEK AY CİROSU DEĞİL BİR BİRİNİ TAKİP EDEN İKİ AYIN TOPLAM CİROSU BELİRLER. KARİYERDEN DÜŞME YOKTUR.


NASIL ÜYE OLABİLİRİM?
İşe başlamaya karar verdiğinizde BUZ DAĞININ ZİRVESİNDE yerinizi alacağınızı unutmayın. Çünkü bu sistemde ilkler her zaman kazanır.Yeni ve güçlü bir şirket bünyesinde zirveden işe başlamış olacaksınız..Üyelik için tek yapmanız gereken,  Ersağ Başvuru Formu nu doldurup göndermeniz , yada aşağıdaki iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçmenizdir.

 

İletişim için:
Muharrem Yılmaz
Bağımsız Distribütör
0 505 826 93 15